Odlotowe obniżki

Teraz ponad 1000 części zamiennych na stałe w wyjątkowo korzystnych cenach

Odlotowe obniżki

Części zamienne ASH - w całości oryginalne - wszystko od jednego dostawcy!

Z dniem 01.05.2016 obniżyliśmy ceny ponad 1000 oryginalnych części zamiennych ASH. I to na stałe!

Ceny spadają, a klienci korzystają z obniżek na wiele części zamiennych znajdujących się w ofercie firmy. A wszystko to z uwagi na poprawę warunków handlowych oraz efekty synergii wykorzystywane przez nas jako grupę przedsiębiorstw działających na międzynarodowych rynkach.

Dlaczego opłaca się kupować oryginalne części ASH?

 • Produkcja wielu części zamiennych oparta jest na wieloletnim know-how firmy lub indywidualnych zmianach dostosowawczych naszych produktów. Przede wszystkim jednak każda część odznacza się wysokim standardem jakości.
 • Gwarantujemy optymalne funkcjonowanie maszyn, ponieważ wszystkie oryginalne części zamienne w 100% pasują do urządzeń. A to, co dobrze pasuje, ma dłuższą żywotność. Jest rzeczą sprawdzoną, że stosowanie części oryginalnych ASH przedłuża użytkowanie maszyn.
 • U nas wszystko pochodzi z jednego źródła, począwszy od śruby a skończywszy na przedniej szybie, czy analogicznie, od filtra po pompę.
 • Przed wysyłką towaru każda część zamienna jest ponownie dokładnie sprawdzana.
 • Z nami mają Państwo całkowitą pewność, że spełnione zostały wszystkie warunki bezpieczeństwa technicznego sprzętu i obsługi.

Czy wiedzieli Państwo, że ...

 • ... każdego dnia z głównego magazynu w Laatzen koło Hannoweru wysyłamy do klientów około 300 przesyłek?
 • ... 98% zamówień z całego świata jest z reguły realizowanych w ciągu 24h?
 • ... dla każdego mamy właściwy rodzaj wysyłki? Standard, overnight, ekspres czy też spedycja do Państwa decydują, jak szybko przesyłka ma zostać dostarczona.
 • ... w pełni sezonu, w zimie, realizujemy dziennie ponad 500 zleceń, a dzieki pracy na trzy zmiany jesteśmy w stanie zapewnić standardową szybką dostawę?
 • ... w przeszłości dotrzymywaliśmy terminów dostaw, nawet podczas strajków spedytorów, ponieważ zawsze w zanadrzu mamy plan B?
 • ... dla nas zadowolenie klientów jest tak samo ważne jak zadowolenie pracowników? Jesteśmy aktywnym zakładem kształcącym uczniów i w ten sposób nie tylko zapewniamy sobie następców z włąsnego grona, ale także przekazujemy doświadczenie logistyczne kolejnemu pokoleniu.

Nadszedł czas, by pomyśleć o wrzuceniu paru groszy do świnki skarbonki. Zespół serwisowy chętnie udzieli Państwu indywidualnych informacji o ofertach i korzyściach wynikających z kupowania oryginalnych części zamiennych ASH.

Kielce

Aebi Schmidt Polska Sp. z o. o.

ul. Skrajna 80A

25-650 Kielce

Telefon: 41 36 52 149

Faks: 41 36 52 121

Warszawa

Aebi Schmidt Polska Sp. z o. o.

ul. Gintrowskiego 31

02-697 Warszawa

Telefon: 22 501 84 10

Faks: 22 501 84 20