29.07.2015

Jakość łączy – firma Aebi Schmidt wyróżniona jako „ExpertPartner Mercedes-Benz Unimog”

 

Od czerwca 2015 r. firma Aebi Schmidt jest partnerem ekspertem Mercedes-Benz Unimog [oryg. ExpertPartner Mercedes-Benz Unimog]. To szczególne wyróżnienie, które przyznawane jest tylko nielicznym producentom zabudów, odpowiada najwyższemu poziomowi partnerstwa, który charakteryzuje się znakomitą kompetencją i wydajnością w obszarach takich jak Sprzedaż, Serwis, Jakość i Technologia. Współpraca umożliwia optymalne konsultacje podczas planowania i technicznej realizacji, co z kolei opłaca się klientowi pod względem kosztowym.  

 

„Cieszymy się, że dzięki nowemu poziomowi partnerstwa możliwa będzie jeszcze bliższa współpraca z Mercedes-Benz Unimog. Nasi klienci wiele zyskują w kontekście optymalnie dobranych kombinacji produktu  Aebi Schmidt i Unimog – według motto « Razem lepiej ». Jesteśmy dumni z otrzymania tego szczególnego wyróżnienia i spodziewamy się długoterminowego, odpowiedzialnego i silnego partnerstwa“, powiedział  Gerd Kröning, Kierownik Sprzedaży Aebi Schmidt Deutschland GmbH. „Dzięki obecności sieci dystrybutorów Aebi Schmidt i Mercedes-Benz Unimog na całym świecie, umożliwiamy naszym klientom regionalną opiekę i współpracujemy z Mercedes-Benz Unimog zarówno w obszarze sprzedaży, jak również serwisu. Dzięki tym dobranym do siebie strukturom organizacyjnym nasi klienci otrzymują z jednej ręki wszystkie usługi związane z połączonym produktem końcowym“. 

 

Już od 1950 r. firma Aebi Schmidt współpracuje z Mercedes-Benz Unimog przy koncepcji produktów w obszarze sprzętów do zabudowy. Początkową produkcję pługów odśnieżnych rozszerzono szybko o kompleksowy program produktów w obszarze sprzętów do zabudowy dla Unimoga. Aktualnie klient ma do wyboru oprócz różnych pługów, jeśli chodzi o sprzęt zimowy, również wszelkiego rodzaju oczyszczarki wirnikowe do usuwania większych ilości śniegu. Z kolei do eliminowania gołoledzi Aebi Schmidt oferuje dla pojazdów Unimog liczne maszyny do zabudowy, polewarki i posypywarki, jak np. posypywarkę  Stratos Schmidt’a, która obejmuje kilka rodzajów produkcyjnych, przy czym wyboru można dokonać pomiędzy różnymi wersjami sterowania i napędu. Również jeśli chodzi o sprzęt letni firma Aebi Schmidt posiada w swojej ofercie dużą ilość zamiatarek do zabudowy .